KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936077
nr 1593 6077
David Rönnberg. Kor vid vattendrag. Signerad D Rönnberg samt daterad 1896. Olja på duk, 47x31 cm, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:01:37
200 kr
250 kr